אביגיל שלמה מטפלת הוליסטית

תחומי הטיפול בהן אני מתמחה:
אירדיולוגיה: דרך אבחון על פי גלגל העין, דרכה ניתן לראות הליכים ראשונים של מחלה בטרם המטופל יודע על התהוותה, וכמו כן ניתן להגיע לרמה גבוה של אבחון.
מח אחד: ברפואה המשלימה, ובפרט "במח אחד" בוחנים את האדם כמכלול שלם. ישנה השפעה של הנפש על הגוף, ושל הגוף על הנפש.
נטורפתיה: תזונה בלתי נכונה גורמת לנו לחוסר איזון בגוף וחושפת את הגוף למחלות. לעומת זאת, תזונה בריאה ומאוזנת מונעת מחלות.
הילינג: על פי היהדות, גוף האדם הינו מחולק למערכת אנרגטיות הנקראות ספירות. בגוף האדם יש מערכת ספירות הבנויה מ-10 מרכזים אנרגטיים.
אוריקוליתרפיה: כלי טפולי יעיל,ומאוד אפקטיבי לבעיות שונות,אחד כלים המוצלחים ביותר של הרפואה המשלימה.בכלי טפולי זה משתמשים במדינות מתפתחות כמו:צרפת גרמניה ומדינות שונות באירופה.
סוג'וק: שיטה טיפולית קוריאנית המשלבת את יסודות הרפואה הסינית והרפואה ההודית. סוג'וק היא טכניקה המטפלת באזור כפות הידיים והרגליים אבל משפיעה על כל הגוף, ולכן היא מאוד עוצמתית ויעילה.
טיפול נטרופתי:
טיפול נטורופתי יעשה על ידי הכנת תוכנית תזונתית מאוזנת ובריאה, בהתחשב בצרכיו האישיים של המטופל. בתפריט התזונתי נכניס את כל אבות המזון, פחמימות, חלבונים שומנים, ויטמינים ומינרלים.
טיפול בסוג'וק
טיפול בסוג'וק נעשה בכף היד או הרגל. לטיפול בכף היד יש יתרון, מאחר והיד שלנו זמינה, היא נמצאת איתנו בכל מקום ובכל זמן. טיפול בכף הרגל, יעשה לתינוקות ולזקנים במצב של שכיבה, מאחר וקשה להם לשבת במשך הטיפול. בטיפול נשלב טכניקות שונות,עיסוי מחטים, מוקסה, זרעים ועוד. הטיפול בסוג'וק מתאים לכל בעיה ופתולוגיה:כאבי ראש, גב, צד רגשי ועוד.

טיפול בהילינג
טיפול בהילינג יעשה דרך העברת שפע באמצעות כפות הידים מהמטפל למטופל. ההילינג מתאים לכל הבעיות רגשי, נפשי מנטלי, כאבי ראש, גב, בלוטת התריס, פחדים חרדות, הרטבות, חוסר בטחון ועוד.
טיפול בהילינג אינו טיפול טכני, הוא פונקציה של יכולת המטפל.ככל שהמטפל מחובר לקב"ה, ויודע שהוא מקור השפע, והוא רק צינור להעברת השפע האין סופי, כך היכולת הטיפול תהיה גדולה יותר.

טיפול באירדיולוגיה
טיפול באירדיולוגיה יעשה באמצעות פנס בעל אור איכותי וזכוכית מגדלת. אירדיולוגיה הינו כלי אבחוני, דרך העין ניתן לראות את השתקפות האיברים ומצבו הכללי של האדם, פיסי ורגשי כגון: כולסטרול, בעיות קשב וריכוז, ליקוי במערכת הסילוק, קנדידה, השתקפות מערכת העצבים והמוח, כוח ריפוי של הגוף, מחלות עתידיות ועוד.

טיפול דיקור באוזן
טיפול בדיקור יעשה על ידי מחטים איכותיים של חברת NSP. הדיקור יעשה באוזן בנקודת ההשתקפות הרצויה. תפקיד המחט ללחוץ ולהמריץ את הנקודות הנדרשות. הדיקור באוזן מתאים לכל מצב, מאחר וכל האיברים משתקפים האוזן.
נושאי הסדנא:
התזונה בעידן המודרני.
השפעת התזונה שלנו על בריאות וחולי.
ממתיקים למינהם ומהן היתרונות מול חסרונות.
צרכים תזונתיים המתאימים לכל גיל.
גורמים עיקריים להשמנה ושיטת הטפול בהם.
מחלות ודרכי טיפול.
מגוון רחב של מתכונים בריאים טעימים וקלים להכנה.
נושאי הלימוד:
בסדנה לריפוי עצמי באמצעות סוג'וק נלמד כיצד ניתן יהיה באפשרותנו לטפל בעצמנו ובקרובים שלנו. הלימוד הינו תיאורטי ומעשי ומתמקד בריפוי.
מפגש ראשון - רקע כללי ומשמעות הכלי סוגוק., ומהו החידיות שלו משאר הכלים.
כלי עבודה בסוגוק, השתקפות האיברים בכף היד, דרך מערכת סטנדרטית {באופן כללי}.
מפגש שני - השתקפות סטנדרטית יין ויאנג בכף היד.
שלבי טפול ופרקטיקה:
עיסוי במקל
עיסוי נקודת כאב
מוקסה
מפגש שלישי - השתקפות ראש חיה
השתקפות של כל אזור הפה ומה שיש בתוכו
פרקטיקה.
שימוש במגנטים
חמשת האלמנטים: עץ, אש, אדמה, מתכת, מים - מאפינים, טיפול בצבעים המתאימים לאלמנטים.
מפגש רביעי - מערכת חרק, השתקפות האיברים במערכת זו.
פרקטיקה בהשתקפות מערכת חיה.
טיפול בזרעים שונים.
טיפול במחטים זרעים ומוקסה.
מפגש חמישי - טיפול בטוויסט תרפיה, לרפא את הספרליות של הגוף דרך האצבעות של הידים (מאוד יעיל)
פרקטיקה, טיפול בזוגות, כל אחת מטפלת ומטופלת.


יצירת קשר

שליחת הודעה לעסק